Nasze treningi

WTORKI, godz. 20.30 – slowjogging

Biegamy w tempie żółwia, ślimaka (tzn. równamy do najwolniejszego biegacza w grupie) – zwykle są to pętle w Parku Młocińskim w lecie, lub wokół Lasu Bielańskiego zimą. Dystans do wyboru przez żółwia. W okresie jesienno-zimowym mile widziane latarki-czołówki, odblaskowe elementy. We wtorek spotykają się wszyscy uczestnicy, zarówno dobrze wytrenowani, jak i początkujący. Jest najluźniejsza atmosfera i najspokojniejsze bieganie.

CZWARTKI, godz. 20.30

W czwartki uzgadniamy wcześniej trasę na grupie Facebookowiej. Czasem jest to 10 km. wokół Lasu Bielańskiego, czasem podbiegi lub interwały, czy wypady na drugą stronę Wisły. Tempo nieco szybsze niż we wtorki.

WEEKENDY, godziny poranne

Weekendy to dłuższe wybiegania od 15 km wzwyż. Czasem są to crossy po Puszczy Kampinoskiej, ale też inne trasy np. bieg po wale wiślanym wzdłuż Wisły, Kopiec Powstania, Falenica, wypady na Starówkę.

MIEJSCE SPOTKAŃ

W przypadku wtorkowych i czwartkowych spotkań są 2 punkty zbiórek:

WARZYWNIAK

Czyli Róg ulicy Kolumbijskiej i Heroldów. U zbiegu tych ulic znajdowała się kiedyś Poczta, oraz Warzywniak. Nic niestety tam nie przetrwało oprócz miejsca naszych spotkań. Roboczo nazywamy to miejsce WARZYWNIAK, jest tam malutki parking na 5 samochodów, można tam również przypiąć rower. Kiedy robimy długie wybiegania do Puszczy Kampinowskiej to właśnie w tym miejscu najczęściej spotykamy się i stąd zaczynamy trening

 

Miejsce zbiórki WARZYWNIAK czyli róg ulic Heroldów i Kolumbijskiej

Bezpośredni link do Mapy Google miejsce spotkań WARZYWNIAK

PRZYSTANEK POD MOSTEM

Drugie miejsce spotkań to przystanek autobusowy w stronę Tarchomina – przy strzelnicy. Tutaj zwykle spotykają się obie grupy Młociny i Bielany i stąd zaczynamy właściwy trening.

Miejsce zbiórki MOST PÓŁNOCNY przystanek autobusowy

Bezpośredni link do Mapy Google PRZYSTANEK POD MOSTEM

METRO MŁOCINY

To specjalne miejsce spotkań, które wykorzystywane jest gdy wybieramy się grupą na wspólne zawody odbywające się w innych dzielnicach Warszawy. Zawsze w tym miejscu robimy sobie zdjęcie grupowe, dlatego ważne jest by zawsze być wcześniej 5 minut przed ustaloną porą.

Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/groups/naprzodmlociny/ Tam każdorazowo uzgadniamy kolejne treningi. Zanim przyjdziesz na trening, zajrzyj koniecznie na FB.